yavadood

انجام پروژه های شمسی سازی کامپوننت ها و ماژول ها با کمک یکدیگر

نظر شما در شرکت در پروژه شمسی سازی با کمک یکدیگر چیست؟   1 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. نظر شما در شرکت در پروژه شمسی سازی با کمک یکدیگر چیست؟

• حرف نداره
    • عالی
      0
    • امکان شدنی نیست
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

4 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به همه عزیزان:4d564ad6:

در این بخش قصد داریم با کمک یکدیگر نحوه شمسی سازی افزونه های جوملای 2.5 را انجام دهیم و بتونیم شمسی سازی های انجام شده را به رایگان بین بچه های گل انجمن پخش کنیم که با این کار می تونیم افزونه ها رو از سایت افزونه ها دات کام از آقا حجت با لایسنس معتبر بخریم و با شمسی سازی که خودمون انجام دادیم ادغام کنیم و حتی میتونیم افزونه های رایگان رو شمسی سازی کنیم و بین همه پخش کنیم . از کسایی که علاقه دارند با ما همکاری کنن تا با هم از این راه برای همه سودی بسازیم دعوت میکنیم.

از همه عزیزان میخوایم که هر آموزشی که فکر میکنن بدرد شمسی سازی میخوره اینجا قرار بدن

منتظرتون هستیم:thanks::thanks:

با تشکر

یا علی

ویرایش شده در توسط yavadood

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تاپیکهای زیادی در انجمن برای فارسی سازی و شمسی سازی تاریخمنتشر شده که فکر میکنم راهگشا باشه ..

برای افزونه های مختلف شمسی سازی ممکنه متفاوت باشه

اگر از بنده کمکی بربیاد در خدمتم

البته من خودم شخصا تجربه ندارم

اما تو این چند روزه وقت میزارم و در این خصوص تحقیق می کنم

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و درود به شما

اگه آقا حجت اجازه بدن من تا چند روز دیگه یه کامپوننت قرار ملاقات رو به کمک آقا حجت میخوام از سایت اصلیش خریداری کنم که تو سایتش نوشتس اعتبار این افزونه نامحدود برای دامنه هاست و از آقا حجت میخوام که با کمک هم اینو شمسی سازی کنیم و فارسی سازیش و بین همه منتشرش کنیم.

موفق باشید

ویرایش شده در توسط yavadood

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری