azadeh_1510

آيا با جوملا ميتوان پرتال شركت را طراحي كرد؟

6 پست در این موضوع

با سلام

دوستان عزيز من ميخواهم براي شركت مان يك پرتال طراحي كنم .نميدونم اينكار رو ميتونم با جوملا انجام بدهم يا نه؟آيا نياز به دانستن برنامه نويسي خاصي هست؟

قسمتهاي مختلف پرتال شامل مثلا ايجاد

HelpDesk،گالري عكس،لاگين كردن كاربران ، ايجاد ارتباط با سيستم حضور غياب شركت ميباشد.

من كمي با سي شارپ و اس كيو ال كار كردم.آيا ربطي داره؟

اگه جواب مثبته از كجا شروع كنم به خوندن و انجام مراحل؟

ممكنه راهنماييم كنين؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ضمن سلام

هر گونه سات و امکاناتی رو با سیستم جوملا میشه راه اندازی کرد ولی برخی از مواردی که فرمودید مثل ارتباط سیستم حضور و غیاب با جوملا رو باید بررسی بشه توسط اساتید و دست اندرکاران حرفه ای تر

ولی جهت شروع و در صورتی که هیچ آشنایی با این سیستم ندارید حتما بخش آموزش جوملا 2.5 رو در بالای انجمن یا در این لینک مطالعه نمایید و رفرنس اصلی برای این سیستم نیز سایت http://joomla.org/ مباشد

سلام

بله میتونید راه اندازی کنید ، فقط در مورد ارتباط با سیستم حضور غیاب کمی بیشتر توضیح بدید.

در مورد #c و sql یعنی asp.net که راهش کاملا" از جوملا جداست.

شروع کردن :

خرید هاست،ثبت دامین،نصب جوملا، انتخاب قالب ،بعد از این ها نیازمندی هایی هست که از قبل آماه کردید و الآن روی سایت پیاده سازی می کنید حالا با کمک آیتم های پیشفرض موجود در خود جوملا یا افزونه های مرتبط.

در یک جمله باید بگم

فراتر از نیازتون جواب گو است ......

با سلام و احترام

در جوملا شما هر چیزی را میتوانید طراحی کنید

ضمن اینکه چنانچه چیزی که مد نظرتان هست ، فراتر از خود هسته جوملا ، ابتدا تجزیه تحلیل میکنید ان فکر یا پروژه تان را

و سپس داکیومنت ها را در اختیار افزونه نویس قرار می دهید

و به این ترتیب شما هر چیزی را میتوانید روی سایت مبتنی بر جوملای خود داشته باشید

پایدار باشید

با سلام

دوستان عزيز من ميخواهم براي شركت مان يك پرتال طراحي كنم .نميدونم اينكار رو ميتونم با جوملا انجام بدهم يا نه؟آيا نياز به دانستن برنامه نويسي خاصي هست؟

قسمتهاي مختلف پرتال شامل مثلا ايجاد

HelpDesk،گالري عكس،لاگين كردن كاربران ، ايجاد ارتباط با سيستم حضور غياب شركت ميباشد.

من كمي با سي شارپ و اس كيو ال كار كردم.آيا ربطي داره؟

اگه جواب مثبته از كجا شروع كنم به خوندن و انجام مراحل؟

ممكنه راهنماييم كنين؟

بعد از عرض سلام و خسته نباشید

بله هم با جوملا و هم با سایر سیستم ها نظیر وردپرس و لایفری و ... می توانید پورتال شرکت رو راه اندازی کنید

شما بسته به نیازها و ایده های خودتون می تونید خدماتی رو در داخل شرکت برای کاربران ارائه بدهید

بنده شخصا در شرکتمان برای حدود 500 کاربر یک پورتال رو راه اندازی کردم ( البته به همین سادگی هم نبود ) اما با کمی سعی و تلاش و استفاده از نظر دوستان موفق شدم

خدمات پورتال ما :

یک - استفاده از dns : منظورم اینه که همکاران با نام site.com سایت رو فراخوان می دهند

دو - اطلاع رسانی و فراخوان ها

سه - مطبوعات و خبرگزاری ها

چهار - راه اندازی سرویس پست الکترونیک داخلی جهت ارسال ایمیل و پیام و سرویس های پشتیبانی آنلاین

پنج - سامانه آزمون آنلاین ( غیر حضوری )

شش - لینک به سایر سامانه های شرکت

هفت - سامانه درخواست ها نظیر درخواست وام - درخواست مسکن - درخواست مرخصی و ...

هشت - بخش دانلود نرم افزارهای کاربردی

نه - بانک مقالات

ده - سایر خدمات نظیر نظرسنجی - آمار - اوقات شرعی و ...

و همچنان نیز در حال توسعه و گسترش آن هستیم

شما هم با استفاده از همین سیستم مدیریت محتوا و با استفاده از نظرات و راهنمایی ها و تجربیات دوستان و سعی و تلاش به موفقیت دست یابید

موفق و پایدار باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری