azadeh_1510

طرز استفاده از ماژول منوی Maximenu CK

19 پست در این موضوع

سلام دوستان عزيز

طرز استفاده از ماژول منوی Maximenu CK رو كسي ميتونه توضيح بده؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منظورتون چیه؟

مثل همه ماژول هاست

کدوم قسمتش مشکل داری؟:heey::heey:

من اين ماژول رو نصب كردم منتها نميدونم چجوري بايد براي ساخت منو و زير منو ازش استفاده كنم

ممكنه راهنمايي كنين؟

شما منوهایی را که میخواهی ایجاد کنی تو قسمت مدیریت منو ایجاد کن(یا اینکه قصد داری منو اصلی را استفاده کنی)

بعد تو تنظیمات ماژول تعیین میکنی که از کدوم منو استفاده کنی یعنی ماژول را به منو متصل می کنی

اگه سوال داشتی بفرما

راستش من طرز ایجاد منو توی قسمت منوی اصلی رو بلدم

قراره توسط این ماژول توی قسمتی از یک صفحه (وسط صفحه) منو و ساب منو ایجاد کنم که فکر میکنم نباید از منوی اصلی استفاده کرد

درست میگم؟

با این ماژول منو ساز چجوری میتونم کار کنم و منو و ساب منو بسازم؟

ایجاد منو و ساب منو ربطی به این ماژول نداره

در حقیقت شما ابتدا منوهایی که نیاز دارید ایجاد می کنید و سپس به این ماژول مرتبط میکنید(می تونید از منو اصلی استفاده کنید)

حالا شما می تونید موقیعت این ماژول را در وسط صفحه بذاری میتونید در انتها و خلاصه هر جایی که خودت در نظر داری

اگه مبهمه بگو:jan::jan::jan::jan:

:jan:

اگه ممکنه به این آدرس برین و قسمت منابع انسانی که از ماژول تب ساز استفاده کردم رو ببینین

.

حالا میخوام برای یه واحد دیگه از ماژول منو ساز استفاده کنم

که بجای دو سطح از تب های تو در تو از چند مرحله منوی تو در تو استفاده کنم.

منظورمو گرفتین؟

:jan:

اگه ممکنه به این آدرس برین و قسمت منابع انسانی که از ماژول تب ساز استفاده کردم رو ببینین

.

منظورمو گرفتین؟

بنده آدرسی در پست های قبلیتون ندیدم.

برای ساخت منو به غیر از منوی اصلی در مدیریت جوملا و در بخش منو ها باید اقدام به ساخت منو کنید.سپس در تنظیمات ماژول maximenu اون منو رو برای نمایش انتخاب کنید.

اگر منظورمو نفهمیدین بگین تصویر بگیرم قرار بدم تا بهتر متوجه بشین

یا حق

ببخشيد آدرس اينه:79.175.158.84

.

ممكنه تصوير بگيرين تا بهتر بفمم منظورتونو؟

اینم بصورت تصویری:

در بخش مدیریت منوهای جوملا یه منو میسازین مثل تصویر زیر:

joomlaforum.ir_13559963711.jpg

نام منو هرچیزی میتونه باشه و همچنین نوع منو البته نوع منو باید با حروف لاتین باشد

joomlaforum.ir_13559963712.jpg

حال با قرار گرفتن موس روی منوی"منوها" نام منوی ساخته شده ظاهر میشود:

joomlaforum.ir_13559963713.jpg

به مدیریت منوی ساخته شده رفته و منو را میسازید.سپس در مدیریت منوی ساخته شده یک آیتم نمایان میشود:

joomlaforum.ir_13559965331.jpg

حال به مدیریت ماژول ها رفته و وارد تنظیمات ماژول maximenu شوید و در بخش گزینه های اصلی و ارائه منو منوی مورد نظر را انتخاب کنید:

joomlaforum.ir_13559965332.jpg

ماژول را تنظیم و در سایت منتشر کنید.منوی شما در سایت و در موقعیت مشخص شده به نمایش در می آید :

joomlaforum.ir_13559965333.jpg

موفق باشید

سلام دوستان

متن گزینه های منو در خروجی بزرگ بود، از css فونتش رو 12 گذاشتم ولی حالا چسبیده به بالای ماژول، هر چی از padding-top, margin-top استفاده می کنم فایده نداره. چکار کنم؟!!!!

سلام دوستان

متن گزینه های منو در خروجی بزرگ بود، از css فونتش رو 12 گذاشتم ولی حالا چسبیده به بالای ماژول، هر چی از padding-top, margin-top استفاده می کنم فایده نداره. چکار کنم؟!!!!

دموی آنلاین قرار بدین تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم.

من میخوام بجای منوی اصلی استفاده کنم چیکار کنم ؟

ماژول منوی اصلی رو غیر فعال و این ماژول رو در موقعیت منوی اصلی و با تنظیمات مناسب منتشر کنید(نسخه ی فارسی این ماژول در انجمن موجوده و کار باهاش آسون)

موفق باشید

اینم بصورت تصویری:

در بخش مدیریت منوهای جوملا یه منو میسازین مثل تصویر زیر:

joomlaforum.ir_13559963711.jpg

نام منو هرچیزی میتونه باشه و همچنین نوع منو البته نوع منو باید با حروف لاتین باشد

joomlaforum.ir_13559963712.jpg

حال با قرار گرفتن موس روی منوی"منوها" نام منوی ساخته شده ظاهر میشود:

joomlaforum.ir_13559963713.jpg

به مدیریت منوی ساخته شده رفته و منو را میسازید.سپس در مدیریت منوی ساخته شده یک آیتم نمایان میشود:

joomlaforum.ir_13559965331.jpg

حال به مدیریت ماژول ها رفته و وارد تنظیمات ماژول maximenu شوید و در بخش گزینه های اصلی و ارائه منو منوی مورد نظر را انتخاب کنید:

joomlaforum.ir_13559965332.jpg

ماژول را تنظیم و در سایت منتشر کنید.منوی شما در سایت و در موقعیت مشخص شده به نمایش در می آید :

joomlaforum.ir_13559965333.jpg

موفق باشید

اگه بخواییم بجای منوی اصلیمون بزاریم چکار کنیم .. چه موقعیتی رو به ماژول بدیم؟ چجوری منوی اصلی رو غیر فعال کنم؟ که این جاش باشه؟

ماژول منوی اصلی را تو مدیریت غیر فعال کنید و با استفاده از ماژول maximenu نام منوی اصلی را توی تنظیماتش انتخاب کنید و تو موقعیا مورد نظز منتشرش کنید

ماژول منوی اصلی را تو مدیریت غیر فعال کنید و با استفاده از ماژول maximenu نام منوی اصلی را توی تنظیماتش انتخاب کنید و تو موقعیا مورد نظز منتشرش کنید

ماژول منوی اصلی را تو مدیریت غیر فعال کنید: غیر فعاله ولی منوی اصلی هنوز سره جاشه

با استفاده از ماژول maximenu نام منوی اصلی را توی تنظیماتش انتخاب کنید : انتخاب کردم ولی اتفاقی نیوفتاد

تو موقعیا مورد نظز منتشرش کنی: موقعیت منوی اصلی رو نمیتونم ببینم ..

اینم سایت : www.solouk.ir

سلام و درود بر شما

راسستش بنده میخوام جای منوی اصلی از اش استفاده کنم برای اینکار هر جا سرچ کردم چیزی پیدا نکردم بی زحمت راهنمایی بفرمایین که من چه طور جای منوی اصلی ازش استفاده کنم

ممنونم میشم زودتر پاسخ بدهید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری